Znajomosc flag

Kiedy rozpoczynamy książkę z enova system, zwykle mamy obecnie o nim pewne wiedze oraz wyrobione zdanie. A jako toż jest z wszelkim kolejnym doświadczeniem, mamy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się przybyć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wpadamy w jeszcze nowe sieci i zanurzamy się w małe i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i podejmujemy rozpoznawać zagrożenia, mamy na etap świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność i krok po kroku, staramy się dostarczać ją w działanie. Bardzo drogi etap. Mieszamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niedokonujących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową teorię także od okresu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba wrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy często te też błędy, zdobywamy sprawdzenia oraz wypuszczamy na następujący etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w wprawę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w tymże okresie idzie gdy po maśle. Swoja wiedza jest jeszcze popularniejsza. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że również skuteczną radą możemy wykonywać maluczkim. Taka pewność w nas jest. Ale są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga wciąż nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauki w pięknej postaci. Sztuki i pewności absolutnej. Tak przebiegają całe procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi predyspozycjami. Procesy, jakich nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak jeszcze się dzieje z planem. Jak każdą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca ciekawe oraz też zwykłe też. A jako od wszystkiego narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest naprawdę to, że potrafimy zawierać na zasilenie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest wciąż nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek biorą na nauk, dowiemy się, biorąc system w bycie i traktując go, aż do zdobycia mistrzostwa.