Sklep miesny tarnobrzeg kopernika

Wizytówką sklepu mięsnego, czy też sklepu cieszącego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest idealnie skrojony wybór, który zajmuje wzrok użytkowników w sklepowych witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, a dodatkowo dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią to tradycyjne krajalnice grawitacyjne, które stały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze wyposażona istnieje w kanał drenażowy, a jeszcze podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem potrafią stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest znacząco ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają zarówno na precyzyjne jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie kształtuje się do cięcia takich towarów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Oraz w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a też możliwość zapisu sposobu ich planowania w strukturze programów użytkowych. Można układać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków jednego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wytworzona z najdoskonalszej klas materiałów, a tak z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia zezwalają na dostosowanie rzeczy do właściwego produktu. I wyposażona istnieje w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.