Program w firma

PC Market firmy Insoft to wyjątkowo elastyczny program, również dla młodszego sklepu kiedy także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł kluczowy jest w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wagę rozwoju jednostki można przedstawiać ją o dodatkowe moduły. PC Market jest otwartym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie chciany jest poprzez polskich klientów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W wszystkim składniku będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci więc wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca umożliwia Ci najniższe ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile posiada Ci też wpłacić pieniędzy. W wszystkiej chwili program określi jaką ilość pieniędzy nosisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy skorzystasz z dopłacie kolektorów informacji. Samodzielnie i już wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego składu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innowacyjnych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na swym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze programy to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najciekawszych jest program PC-Market.

Przygotowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i otwarty w obsłudze, w nieświadom zabieg pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego pomysłu zadecydowało kilka czynników. Przede pełnym jest jasny, obsługuje wiele ludzi dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z częścią dostępnych na zbytu urządzeń fiskalnych, a ponadto wszelkiego typu sprzętem, jaki można zaobserwować w pozycjach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.