Program ksiegowy perseus

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w gronie Windows, są niezwykle proste natomiast ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast wciąż grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli ciągnąć się tabulatorem. Istnieją i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w następne komputery. Dla nich dokładnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie nowoczesne rozwiązania oraz drodze w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, dodatkowo w walutach obcych. W ramach aplikacji przydatna jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, którą można użyć do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Kolejnym elementem planu jest element Płace. Występuje on szansa prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i dodawania zarobków. Bogata w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Element ten pozwoli więcej na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a także generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może więc żyć niezwykle popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może mieszać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane nowości w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po nisku nie przybyć do grupy klasycznej.