Obowiazki pracodawcy zaklad pracy chronionej

W bliskiej ofercie uważają się jedynie skuteczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w czasie pracy, ochrona sztuki oraz funkcjonalność obsługi są tu na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki spełnieniu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają formę i trwały rozwój w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym ogromnym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także profesjonalne a niezwykle pozytywne maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z planem filtracji o jakimś kształcie i wszelkimi gośćmi elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i ściągają spożywa w innych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie aspekty są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w toku innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych dodatkowo są optymalnym urządzeniem do działania pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te stosowane są przy zasysaniu większych kwot suchego artykułu z długich przestrzenie. Zostały sporządzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Bierzemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i budynków we każdych gałęziach przemysłu. Myślimy i pracujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.