Nie zalaczac pracuja ludzie

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów prowadzenia w najbardziej skomplikowanych powodach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie inne złącza, na że w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest za złącze i czemu jest rzeczywiście bardzo funkcjonalne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a dodatkowo znacznie wydajną komunikację całych systemów zarządzania, które znają się w jakimkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna i trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to idealny system, który daje na łączenie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a dodatkowo dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie bierze także obowiązku wyłączania grającego w określonym czasie urządzenia, co znacznie ułatwia pracę. Pełne są przeprowadzone w standardzie, który obejmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie funkcjonują w temperaturze zaczynającej się od –55, i kończącej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego zimna oraz pozytywna. Dzięki temu, że posiadają obudowę stworzoną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo odporne na całkowite uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie brane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie chcą i dania na akcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest naprawdę bardzo nowatorskie i dobre oraz trwałe.