Ksiegowosc dla malych firm cena

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich z monotonnej i jedzącej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, stosuje je jednak uniwersalność i prostotę obsługi. Co niezwykle ważne, są one dopasowane do właściwych wzorów i podatne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najistotniejszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących całą księgowość, jak oraz firm rozliczających się w całości księgi zysków i rozchodów czyli na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest pełną gamę funkcji koniecznych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem niezwykle surowym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z układem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten plan w porównaniu z różnymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. budować swoje raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z zachowaniem tzw. pól własnych, lub te rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa istnieje zarówno realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w tytule; ewidencja środków trwałych, a także wartości duchowych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.