Krajalnica po angielsku

http://www.comarch-polkas.pl/comarch-erp-xl-cdn/Comarch ERP XL - Systemy ERP CDN - POLKAS

Wszyscy cenimy urządzenia oraz instytucje, jakie w jakikolwiek sposób wyręczają nas w produkcji, albo chociaż ułatwiają pracę. Samym spośród takich urządzeń, które usprawnia pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można powiedzieć, że jest więc konieczne urządzenie gastronomiczne, które stanowi nieuniknione w jakiejś placówce gastronomicznej, w wszelkim sklepie, a też w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie ma takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, bowiem nie posiada takiej potrzeby, bo sklepy nieustannie polecają szeroką możliwość tych materiałów. Więc bezcelowe byłoby branie ogromnej sum artykułów spożywczych, gdy toż bywało w czasach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę znacznej kwot konsumentów zebranych w interesie. Pokroi towar w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic poświęcona jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, kiedy i średniej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia konsumenta, gdyż zmiana grubości krojenia jest łatwa oraz bliska.

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w prostej budowie posiada ostrzarkę, która ułatwia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi efekt w jednakowe plastry o grubości do 16 milimetrów. Danie jest jednakowe w kadrze i bezpieczne. Podczas krojenia nie ma konieczności dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż służy ona na zasadzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy mając z rączki danej do stołu. Urządzenie jest wyjątkowo czyste i delikatne dla zdrowia, gdyż całe jego elementy, które łączą się z krojoną żywnością zrobione są ze określeni nierdzewnej. Co czyni, iż nie ma nadzieje ku temu, by powstała rdza na scenach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a a ważna ją dokładnie myć nie bojąc się o nasze zdrowie. Życiu jej w czystości sprzyja oraz duża możliwość zdemontowania krajalnicy.