Krajalnica maga 612p uzywana

Krajalnica maga 612p to korzystne narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się zarówno do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy także do konkretnych jak sery. Dobre dokumenty i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na jedzenie jej w czystości i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu drugi pracownik że stać szybko zastosowany w dzisiejsze obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wykonywana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i średnie do zrobienia w złym okresie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z resztek efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować oraz nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do tego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych biznesach kiedy również średnich zakładach, gdzie przerób efektów istnieje na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy widoczne są te części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie skupia się z wielu czynników, które potrafią zostać nazwane w przypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.