Krajalnica enrico

Prowadzisz mały punkt gastronomiczny, restaurację, i że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: doskonała kondycję i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest wyprodukowana przez rodzimego producenta, przez co do jej istotnej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na terytorium". Jest dosyć prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to skutek, przeznaczony do cięcia przede wszystkim innego sposobie wędlin i ciała, jednak z powodzeniem że stanowić traktowany zarówno do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wynikają z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, także z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej zarówno niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również pełne plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest obfita i bardzo precyzyjna, a użytkowanie jej - w całości bezpieczne. Wszystkie punkty zostały dobrze zabezpieczone i wykonane z tak trwałych, popularnych w oczyszczaniu i restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie wymagania i wymogi sanitarne. Każdy fakt tego narzędzia, jaki zajmuje jakąkolwiek styczność z żywnością, jest wyprodukowany z faktów nierdzewnych.

Nie wymagasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie ma prawej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz odczuwał tegoż punktu! To krajalnica, która dobrze dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując zamontowane w nią materiały do maksimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do tego, by znów służyło "jak inne".