Ekran dotykowy tablet lenovo

GASTRO POS jest programem, który pozwoli na silną i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w kilku ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo łatwy plan na placu gastronomicznym zajmuje się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa leczy w sztuce kelnerom oraz tymże tymże ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje pięknych oraz czasochłonnych szkoleń, oraz bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, związana z daleką paletą funkcji, bardzo dużo sprawdzi się w nie dopiero w niskim, pojedynczym lokalu, a oraz w budów gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji Dzięki bardzo dużo funkcjom oraz modułom GASTRO POS jest daleko elastycznym systemem, jaki pozostaniemy na zbytu. W relacji od profilu lokalu, czy jest zatem bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najzdolniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo Logowanie się swoich ludzi do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca czy za pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu pracy jak również efektu jaki tworzy. W zależności od miejsca, można również ustalić widok opcji tak, żebym był on dopasowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż oraz wystawianie faktur, pracodawca jest dojazd do każdych możliwości. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia również obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć; dopasowanie ekranu do indywidualnych potrzeb; kontrola rachunków i zamówień; przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania; obrazowa prezentacja sali; rozliczenia kelnera w każdym elemencie; zapisywanie czasu pracy; brak trudności w modyfikowaniu potraw; zgoda z kuchnią; sprawdzanie zamówień i rachunków; elastyczne kształtowanie cen; kontrola ustalanych rabatów; zgodność z sposobami hotelowymi i narzędziami do działań specjalnych.