Dorobek naukowy po ang

Mini-Market Insoft jest to program kasowy stworzony dla biznesów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w marketach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, natomiast inne czynności są zautomatyzowane i zmniejszone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w magazynach to rozwiązania wykonane z opinią o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź tworzących funkcję w kształtu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej formy mamy nadzieję automatycznego czerpania z wszelkich elementów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co za tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft?
Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno stanowić używany na urządzeniach dotykowych. Efekty potrafią być przedstawione również mogą być podane ich parametry, można nadawać im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w rady i kontrolowaniu poprawności dostaw w składzie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i celach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System idzie na podgląd stanów artykułów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w wielu językach, co idzie na wprowadzenie jednolitego systemu dla całej sieci sklepów bez powodu na kraj, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie interesy były obroty, ile pieniędzy uznaje się spotykać w kieszeniach w jakimś ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.